Alcatel One Touch 2000

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2565162/alcatel-one-touch-2000.jpg

    0

Displej Displej: 2,4 "QVGA 320 x 240 pixelů Displej: TFT 262k barevný displej Mobilní funkce Sítě: GSM dvoupásmový (900/1800) Micro USB: Micro USB 2.0 full speed Koncová Uživatelská paměť: 0,2 mb MicroSD karty: až 16 GB Ostatní: LED svítilna světlo s vyhrazenou klávesou, Lock, SOS tlačítko Zvuk FM rádio RDS: »

Recenze Alcatel One Touch 2000

Miroslav Dobeš Budu hodnotit pouze z pohledu seniora, pro kterého jsem telefon zakoupil. Jednoduché ovládání, opravdu velký a přehledný display. Obsluha přístroje je intuitivní, přístroj reaguje rychle, možnosti nastavení optimální. Přístroj zvládá vše, co se od podobného přístroje očekává. Naprostá tragédie je způsob spuštění rádia. Jediným stiskem šipky nahoru se rádio okamžitě zapne, což se většinou stane omylem - většinou se při stisku šipky nahoru / dolu očekává spíš listování v menu / seznamu. Pro vypnutí je potom potřeba listovat v menu a hledat volbu "Vypnout" pro vypnutí rádia.

Jan Červášek Pokud by telefon neměl vůbec rádio (které pro úbytek sluchu a kvalitu produkce stejně nelze poslouchat)a pokud by byl vzat v úvahu fakt, že vysvětlit starému člověku rozdíl mezi krátkým a dlouhým stisknutím tlačítka, byl by telefon téměř ideální. Oproti staršímu typu Aligátoru je vidět jistý pokrok, srovnání s ostatním současnými typy mobilů pro seniory nemám. Nicméně u tohoto typu mobilů by méně funkcí hodně prospělo. Hodně by prospělo zrušení multifunkčních tlačítek.

Kubíková Danuše dobrá viditelnost i slyšitelnost Příručka ovládání nastavení je nedostatečná oproti jiným značkám mobilů. Jestliže je výrobek určen pro seniory, kteří špatně vidí, je písmo velmi malinké, číst se dá pouze s lupou

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(3 recenze)