Apple iPhone 4S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2030245/apple-iphone-4s.jpg

    0

Dvě jádra čipu A5 poskytují až dvakrát vyšší výkon a až sedmkrát rychlejší grafiku.Odezvu doslova ucítíte. Rychle. iPhone 4S reaguje neuvěřitelně pohotově. Spouštění aplikací, procházení webu, hraní her a využívání všech funkcí telefonu je úžasně rychlé. Cokoli děláte, můžete dělat tak dlouho, jak potřebujete. Čip A5 »

Recenze Apple iPhone 4S

Zdenina s telefonem jsem maximálně spokojená... ačkoli nejsem tecnicky nijak nadaná vyznám se uplně ve všem! baví mě všechny aplikace,hry atd. výborný je fotoaparát fotky jsou přímo úžasný.. co mi malinko vadí je že se špiní... od rukou,když si ho dám k uchu tak od makeupu...musí se pořád leštit....ale zas tak velké mínus to není

Mikeš Nebyl návod v češtině.

Hedvika se vším kromě níže uvedeného v nevyhovujícím Překvapuje mě šílená spotřeba baterie. Telefon dobíjím neustále. Nevydrží ani půl dne a to nehraju hry ani nepouštím hudbu, ani navigaci, jen běžné telefonování několikrát za den a viber. Telefon se po např.10min. textování přes viber přehřívá ... Zatím váhám s reklamací jestli se jedná o vadu konkrétního přístroje nebo je to běžné. Dále absolutně malý signál mimo Prahu ve srovnáním i např. telefony za 3.000, Kč... na dvě tečky neodešle ani sms kolikrát... no masakr.

Ivana Já jsem celkově spokojená, ale nejsem náročný uživatel... volám, píši, to je vše. Ale jednoduchost ovládání, design, s tm jsem spokojená maximálně. Jediné co mě skutečně zklamalo , je výdrž baterie, bez nabíječky ani ránu =o( A co se týká ceny... Na to, že jsou již dvě další řady, cena je stále vysoká, ale to je prostě ohryzané jabko =o)

Martina - je prostě skvělý - malá výdrž baterie, musím denně nabíjet

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 82%

(7 recenzí)