Caterpillar CAT B100

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2600357/caterpillar-cat-b100.jpg

    0

displej: 2.2, horizontální rozlišení: 240, vertikální rozlišení: 320, dodatečný displej: , dual SIM: ne, frekvence taktování: 411, počet jader: 1, paměť RAM: 64, paměť ROM: 128, fotoaparát na zadní straně: 3, operační systém: , výrobní technologie: TFT, multi-touch: ne, množství zobrazovaných barev: , vkládání dat: »

Recenze Caterpillar CAT B100

Plocek Vladimír Úžasná odolnost pro outdoorové použití. Prakticky nezničitelný. Pozor!!! Telefon nemá avizovanou pohotovost výdrž přes 500 hod, tj. cca 20 dní!!!! Po cca 3 měsíčním používání a při minimálních hovorech mi vydrží cca 10 dni, tj. 24O hodin. A druhá záležitost. Pokud nosíte brýle a nemáte je k dispozici, na displeji neuvidíte text. Nutno při koupi otestovat vlastní zrak. Protože bez brýlí je venku telefon špatně použitelný.

Andrei Naprostá spokojenost. Bezproblémový telefon, který umí vše, co od něj já potřebuji a co jsem od něj čekala. Výborně sedí v ruce, skvěle se na něm píše. Odezva systému je velmi rychlá. Se svým předchozím telefonem jsem věčně válčila s tím, že mu trvalo půl věčnosti napsat znak v sms. Výborná slyšitelnost při telefonátu na obou stranách. Slušný zvuk při přehrávání písniček nahlas. Mimochodem, setkala jsem se s tím, že lidé tvrdili, že na něm jdou písničky pouštět jen po jedné. Není to pravda. Je ovšem nutno vytvořit seznam skladeb, ten pak přehrává bez potíží celý a pamatuje si, kde se skončilo. Přes javu se mi povedlo ho přesvědčit, aby přečetl ebook, byť jsem u toho ještě nevychytala všechny mouchy, ale to je na mojí straně. Půjde to, s trochou trpělivosti a snahy. Výdrž baterie je dobrá. Mám ho dva týdny a nabíjen byl zatím Jen Jednou. Fotoaparát/kameru jsem zatím podrobně netestovala, fotky nemám stažené do počítače, tak kvalitu neposoudím. Ale kvůli fotkám ten mobil nemám. Odolnost bez problémů. Sebralo mi ho malé dítě a přežil to, to je myslím dobrý test. :) Vodou už také skončil politý. Baterka svítí velice pěkně, opravdu je od ní vidět, při hledání cesty mezi loukami, kde to byla samá kopřiva, se to dost hodilo. Mě nic. S čím mohou mít problém jiní: - kdo špatně vidí, nedoporučuji. Písmo je velmi malé a nejde zvětšit. - pro někoho může být ovládání některých prvků méně logické. Já se ovšem výborně bavila, protože je velmi podobné starému Mobi anycoot T808, který jsem kdysi mívala, tedy ho znám a jsem na něj zvyklá. Netýká se běžných funkcí jako sms a volání, spíš pokročilejší nastavení. - nelze změnit tapeta a zvuk na sms má jen velmi omezené možnosti. Nicméně, tapeta je snesitelná a mezi sms zvuky jsem si vybrala pro mě přiatelný.

sedlacek odolny nemoznost zvetsit pismenapro starsi s dioptriemi nedoporucuji

to3mas Výdrž batérie(nema naročný procesor a velký display), predinštalovaná opera, baterka na dlhé podrzanie tlacitka, Nemá stopky, slabé repro, kontakty maju nelogické vyhladavanie, po kopírovaní kontaktov či z androidu alebo symbianu zostane v zozname úplný guláš, nemá wifi, chýba minimalizovanie java aplikacii

Lhoťák První přístroj po nabití vůbec nešel spustit:), tak mi ho v Datartu vyměnili za demoverzi z prodejny, protože už další skladem neměli. Tomu se zase po 2 týdnech při nabíjení údajně přehřívala baterie, takže zkolaboval.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 78%

(13 recenzí)