Caterpillar Cat B15

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2290397/caterpillar-cat-b15.jpg

    0

Mobilní telefon Caterpillar CAT B15 Chytrý a drsný zároveň. Displej 4" s rozlišením 800 x 480 bodů, dvoujádrový procesor 1 GHz, dvě SIM karty a odolný pádu, vodě a prachu. Caterpillar CAT B15 je největší drsňák. Je superodolný a přitom nepostrádá IQ díky operačnímu systemu Android 4.1 Jelly Bean. Je tedy ideálním »

Recenze Caterpillar Cat B15

Mig Výdrž baterie je skvělá, s předchozími smartphony, které bylo třeba nabíjet i během dne, se to nedá srovnat! Ovládání intuitivní, kdo už držel Android v ruce, nemůže mít problém... Chybí mi přisvětlovací dioda u foťáku, kterou bych používal i jako baterku a rád bych, kdyby existovala i možnost seřadit si menu dle svého, tak jak to bylo u mých předešlých Sony.

Peter dual sim chýba blesk, chýba osvetlenie, niektoré časti menu sú v angličtine.

Hrabec Perfektní ovládání. Citlivý. Technicky mi dokonale vyhovuje, pohybuji se v mokrém prostředí, těžké podmínky. Měl jksem Samsung Galaxy, který byl velmi citlivý na pot. Když jsem se v létě zapotil a pak telefonoval, žil si vlastním životem. Musel jsem ho mít v silonovém sáčku. U CAT B 15 nesou žádné problémy. 1.Velmi strohý manuál dodávaný s telefonem,. 2. Doiposud jsem nepřišel na to jak zkopírovat nebo přeposlat SMS. Jé možné někde sehnat podrobný manuál? 3. Na slunci je trochu špatně čitelný displej. To je ale u většiny telefonu.

Veronika Melodie Rozlišení Odolnost Fotoaparát Baterie Funkce 2x SIM Nic

Milda Zbytečné apliace od výrobce. Na dalši hodnocení je brzy, čas ukáže více.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(23 recenzí)