Caterpillar Cat S50

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3101199/caterpillar-cat-s50.jpg

    0

Špičkově vybavený smartphone s vysokou odolností proti pádu a vodě. Displej tohoto chlapáka má už dostatečných 4,7", navíc disponuje vysokým HD rozlišením (1280 x 720 px), tím je docílena velká jemnost displeje s 315 PPI. Pro vysokou stupeň ochrany displeje je tu krycí sklo Gorilla Glass 3, které ochrání displej »

Recenze Caterpillar Cat S50

Tomáš nic moc

kotěcí Kvalita zpracování - odolný telefon, který není příliš těžký do ruky, otevírání záslepek konektorů nehtem bez nutnosti použití dalších předmětů. Dítě už ho hodilo o dlažbu a do vany s vodou aniž by utrpěl jakoukoliv újmu. Kontakty importované z googlu se zobrazují nedostatečně - pouze jméno a číslo v základním náhledu. Nedokážu bez rozkliknutí kontaktu rozeznat skupiny a další rozlišující podrobnosti. Na jiných zařízením jsou tytéž kontakty vidět hned i s podrobnostmi. A zatím se mi nepodařilo najít, kde se vypíná otravná T9 a to ani s návodem v ruce.

Pavel Tomandl Po cca měsíčním používání zatím super. Zatím nic

Simona - Telefon po měsící použivání se seká a vypadává signál, telefon už bych si podruhé nekoupila, takhle budu reklamovat, jelikož jsem prošvihla 30denní dobu na vrácení.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 55%

(4 recenze)