CPA HALO X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3180678/cpa-halo-x.jpg

    0

Jednoduchý, elegantní a levný. Atributy, které jsou smartphonu CPA HALO X vlastní. Telefon sice patří do nižší cenové kategorie, stále má ale co nabídnout. Ať jde o přehledný displej s úhlopříčkou 3,5 palce nebo fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, CPA HALO X vás nezklame. Obrovskou předností přístroje je baterie, která vydrží v provozu na jedno nabití neuvěřitelných 30 dní! Telefon je zkrátka tou pravou volbou pro každého, komu jde o telefonování a psaní textových zpráv.

Recenze CPA HALO X

Monika Jednoduché ovládání. Velké ikony a písmo.

Miloš Jeho jednoduchostí, a že lze nahrát vyzvánění ke konkrétnímu kontaktu, což pomáhá lidem se slabším zrakem, že při zazvonění vím pořesně, kdo mi volá.

Martina - velmi jednoduché ovládání, velká písmena v sms zprávách - lze na něm nacvičit ovládání telefonu dotykem pro přechod na chytřejší telefon - špatný fotoaparát (příliš malé rozlišení, nelze využít celou šířku displeje) - nemožnost otočení displeje na šiřku, takže QWERTY klávesnice je prakticky nepoužitelná - nelze gestem zvětšit fotku při prohlížení - absence aspoň minimálního operačního systému, který by umožnil lépe využít ovládání dotykem - zkrátka hledala jsem "hloupý" telefon s lepším fotoaparátem pro svého otce, ale tento mobil moje očekávání nesplnil. Proč si výrobci myslí, že senioři nepotřebují fotit?

Zdenka Krásný telefon s jednoduchým ovládáním a přitom přijatelnou cenou. Trochu horší fotografie a nedostačující návod k některým funkcím.

sana Velmi dobrý telefon pro seniory.

+ Přidat hodnocení