EVOLVEO Gladiator RG250

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2241125/evolveo-gladiator-rg250.jpg

    0

EVOLVE Gladiator RG250 - vodotěsný odolný telefon s vysokokapacitní baterií. EVOLVE Gladiator RG250 je určen pro všechny, kteří očekávají, že jejich mobilní telefon vydrží víc než obyčejné telefony dostupné na trhu. Ať už jej používáte v přírodě, při sportu, na stavbě, v dílně nebo na poušti, nezklame Vás! Extrémně »

Recenze EVOLVEO Gladiator RG250

mirbron@seznam jednoduche ovladani,je lehky a baterka vydrží 9 dnu a to každy den volam asi hodinu. pamětova karta aspon nejaka zakladni neni při koupi v mobilu.

Michal Kopič Velká výdrž baterie, velice hlasité vyzvánění ideální do rušného prostředí, celková odolnost konstrukce telefonu Nemožnost změny tónů vyzvánění budíku (jestli to jde tak nevím jak)

Vít použití dvou SIM karet v jednom přístroji Nefunguje mikrofon již v druhém reklamovaném přístroji. Tuto závadu je potřebné odstranit.

Jitka M. Nejvíce s "obrněním" telefonu - protiskluz, protináraz, do deště, do vody. Chybí mi hry v telefonu.

hardy Jsem celkově spokojen s produktem,dlouhá výdrž baterie jednoduché ovládání za ty peníze odpovídající vybavení. Vytkl bych jedinou věc nezjistil jsem jestli je možné při psaní sms používat háčky čárky.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 70%

(6 recenzí)