EVOLVEO Gladiator RG300

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2142500/evolveo-gladiator-rg300.jpg

    0

EVOLVE Gladiator RG300 - vodotěsný superodolný telefon s extrémní výdrží baterie - 150 dní v pohotovostním stavu! EVOLVE Gladiator RG300 je vodotěsný mobilní telefon s unikátní výdrží baterie na jedno nabití. Vysokokapacitní baterie 3 600 mAh mu zajistí dlouhou výdrž v velmi náročných podmínkách. Je vodotěsný, vydrží »

Recenze EVOLVEO Gladiator RG300

pelda Koupil jsem tento mobil kvůli dlouhé výdrži baterie. Předešlý telefon jsem nabíjel dvakrát týdně. Zatím naplňuje moje požadavky. Při prvním spuštění byly na indikátoru nabití baterie 2čárky a po třech týdnech jsou tam pořád a volám pořád stejně, Zatím jsem ho nepotápěl, ale už několikrát dopadl tvrdě na zem :-)

Jiří Žatecký Spokojen s ničím. Měl sem ho 1,5 dne. ,,Nezničitelný telefon" vydržel 1,5 dne života. Celou dobu v kapse nebo v autě, zemřel tak, že na vycházce se psi, si pes s mokrým čumákem položil hlavu na kapsu s mobilem, do 15 minut se zarosilo sklo a mobil se vypnul... už druhý týden čekám jak se vyřídí reklamace, což je mě už úplně jedno, musel jsem koupit jiný.

Cec hlová marcela Dobrý den, děkuji za optání, ale výrobek EVOLVEO Gladiator RG300 jsem obratem reklamovala výměnou za další, bohužel v obou případech šlo o to, že volaný zoufale neslyšel, ani při hlasitém řvaní do zmíněného mobilu, už jsem to nechtěla zkoušet po třetí a vrátila jsem výrobek úplně, za celou dobu, kdy používáme mobily jsem se s ničím, tedy s takovou závadou ještě nesetkala a to už mám v pořadí asi 5 mobil.

Jirka +Výdrž baterií, čtení na obrazovce váha a rozměry nelze smazet všechna volání naráz

vedoucí mobilní telefon splňuje všechny požadavky moderní doby a života v přírodě za každého počasí bez omezení

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 66%

(6 recenzí)