Google Nexus 5

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2802329/google-nexus-5.jpg

    0

ZÁKLADNÍ ÚDAJE OS Android 4.4 KitKat (aktualizace na 4.4 se nabídne při prvním zapnutí telefonu a připojení k internetu) Uživatelské prostředí Native UI Android Rozměry 137,8 x 69,1 x 8,5mm Hmotnost 129g Displej 5", 1920x1080 Typ dotykového displeje kapacitní TFT IPS, 16M barev Tvrzené sklo Corning® Gorilla® »

Recenze Google Nexus 5

Jitka Vávrová Celkově se jedná o velmi dobrý mobil. Mám ho déle než měsíc a zatím s ním nebyly žádné problémy. Je rychlý, fotí velmi kvalitně. Baterie vydrží více než jeden den, stačí nabíjet přes noc. Kvalita zvuku je fantastická. Drží se a ovládá dobře i jednou rukou.

Tomáš R. Designová stránka smartpohnu Google Nexus 5 je výborně zpracovaná, matný zadní kryt velmi dobře sedí v ruce a neklouže. Mobil je hodně lehký a zároveň kvalitní. Má poslední verzi Androidu 4.4 KitKat. Při vysoké zátěži vydrží asi 10 hodin, což není vzhledem k většímu displeji špatný výsledek. I při hraní her/náročných aplikací mobil běží bez problému a vůbec se nezahřívá. Jedinou neduhou tohoto smartphonu je jeho reprák, který není příliš kvalitní. Foťák je více než dobrý, navíc lze využít mnoha nastavení při focení.

Martin Ihned od začátku jsem si mobil velmi oblíbil, má jednoduché nastavení, je výkonný a má vynikající displej. Kvalita zvuku je průměrná. Paměť je o velikosti 32 GB, což je vynikající hodnota a stačí pro všechny aplikace a data, která potřebuji mít uložená. Výdrž baterie je průměrná, obyvkle vystačí jeden den.

Jakub Kožušník Nová verze Andoridu, která je v tomto mobilu nainstalovaná, umožňuje tisk dokumentů v podstatě odkudkoliv. Hraní her zvládá mobil skvěle, nikdy žádné lagy nebo přehřívání. Sledování videí a filmů na displeji v HD rozlišení je vynikající. Fotoaparát je skvělý. Bohužel mobil postrádá slot pro micro SD kartu, byť má interní paměť 32 GB, možnost dalšího rozšíření by se jistě neztratila

Jaroslav Virtuální klávesnice má velké klávesy a dobře se na ní píše. Fotoaparát je vynikající, kvalita snímků a videí je velmi vysoká, foťák 8 Mpx, videa ve FullHD (1920x1080). Kvalita produkovaného zvuku je skvělá, je čistý a hlasitý. Displej je vynikající, barvy jsou ostré a jasné. Dotykový displej je až příliš citlivý, bohužel to nelze přenastavit. Tlačítko ovládání hlasitosti je umístěno na nevhodném místě, často dochází k nechtěnému zmáčknutí při držení mobilu jednou rukou.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 92%

(8 recenzí)