HTC One (M7)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2290374/htc-one-m7.jpg

    0

Stylový smartphone s kovovým tělem a nespoutanou výbavou, ideální pro uživatele požadující nadstandardní výbavu; exkluzivní ozvučení BoomSound s duálními stereo reproduktory, prvotřídní fotoaparát. Čtyřjádrový 1,7 GHz procesor, 2 GB RAM, 32 GB interní paměti, podpora micro SIM, 4,7" dotykový LCD displej, »

Recenze HTC One (M7)

Petr Vynikající mobil, displej je neskutečně jasný. Foťák patří k tomu nejlepšímu, co mobil nabízí. Fotky jsou velmi živé. Zvuk je vysoce kvalitní, čistý a jasný, reprák hraje hlasitě.

Martin Šťastný Zpracování je kvalitní (použity hliníkové kryty). Přední repráky jsou vynikající, zvuk je kvalitní a čistý. Displej je velmi dobrý, ale některé detaily nezobrazuje úplně 100%. Zahnutí zadního krytu je skvělé pro držení v jedné ruce. Často se při telefonování omylem dotknu talčítek pro ovládání hlasitosti, což je otravné. Čočka foťáku je mírně zapuštěná pod úroveň krytu, což ji chrání proti škrábancům. Baterie vydrží kolem 10 hodin (při vysoké zátěži).

Jarka Mobil je má elegantní vzhled a běží skutečně dobře. Procesor je rychlý. Barvy displeje jsou ostré a repráky hrají velmi hlasitě. Baterie vydrží opravdu hodně, celý den připojení k WiFi, neustále spuštěné aplikace, GPS a nabít stačí jednou denně. Hliníková konstrukce se při hraní trochu zahřívá, ale není to nic extrémně nepříjemného. Čtení e-knih je bezproblémové.

Pavel O. Velký a kvalitní displej umožňuje pohodlné prohlížení fotek, videí atp. Zvuk je opravdu vynikající, repráky hrají hlasitě. Foťák je nadprůměrný, lze o něm hovořit jen v superlativech. Paměť je dostatečně velká pro všechny aplikace, fotky a videa, co potřebuji. Procesor zvládne všechny aplikace bez jakéhokoliv náznaku přetížení. Baterie vydrží sotva jeden den.

Barbora B. HTC One jsem si naprosto oblíbila. Přední repráky hrají hlasitě a s vysokou kvalitou zvuku. Mobil skvěle sedí v ruce a displej není moc náchylný na ulpívání otisků prstů. Kamera fotí velmi dobře. Kvalita hovoru je dobrá, bez šumu. Slabou stránkou tohoto mobilu je výdrž baterie - nabíjím ho každý den.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 95%

(14 recenzí)