Huawei Ascend P6

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2513145/huawei-ascend-p6.jpg

    0

Elegance, jakou nabízí telefon Huawei Ascend P6 Elegantní, Sexy, Chytrý 3D DISPLAY PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ A DESIGN Dodává se ve třech výrazných barvách, je rychlejší, tenčí a tvarovaný tak, aby vám dobře padl do ruky. Telefon HUAWEI Ascend P6 je navržen pro ryzí krásu a pomocí svého 4,7 palcového HD displeje »

Recenze Huawei Ascend P6

Ivana Z. Výdrž baterie i při celodenním používání je vynikající, nabíjím sice každý den, ale nikdy se nevybije úplně (jen asi 70%).

Patrik Bernacký Displej je perfektní, jasný a rozlišení je přiměřené velikosti displeje. Kamera je skvělá. Čelní kamera má 5 MPX, což z videohovoru dělá plnohodnotný zážitek. Výkon je velmi dobrý, nemohu si stěžovat. V neposlední řadě se povedl i design.

Václav Bartoň Mobil mám asi dva týdny a je velmi těžké najít nějaká negativa. Je lehký, tenký, elegantní. Procesor je rychlý, žádné lagy, aplikace se načítají velmi rychle. Výdrž baterie je dobrá, cca 2 dny. Kamera je rychlá a fotografie jsou ostré. Reprák produkuje kvalitní a hlasitý zvuk. Rozlišení je dostačující (720p).

Natálie D. Vynikající mobil, design je bezkonkurenční. Výborně se ovládá, psaní na displeji je bezchybné. Asi úplně nejlepší na tomto mobilu je výdrž baterie. Na jedno nabití vydrží celý den velmi vysoké zátěže.

Markéta Kašpárková Hezký design, tenký a lehký, velikost paměti dobrá. Díky velkému displeji se jednoduše ovládá.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(13 recenzí)