Huawei Ascend Y550

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3162829/huawei-ascend-y550.jpg

    0

Huawei Ascend Y550 ztělesňuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Smartphone disponuje čtyřjádrovým procesorem s výkonem 1,2 GHz, se kterým každá vaše oblíbená aplikace poběží jedna báseň. S fotoaparátem o rozlišení 5 Mpix vyfotíte ty nejlepší fotky z akcí se svými přáteli; snímky si pak můžete v pohodlí domova prohlédnout na 4,5 palcovém displeji. S výkonem vás Huawei Ascend Y550 také nezklame. Dvoudenní výdrž baterie pokryje všechny vaše aktivity – i tyto mimo civilizaci!

Recenze Huawei Ascend Y550

Mája Všechno super :) Trochu mi nevyhovuje, že je kryt takový hladký, bude padat z ruky. To ale zlepší nějaký obal, že...

Standa výdrž baterie výborný poměr cena/výkon hmotnost (zřejmě kvůli velké baterii, ale vydrží dlouho)

Helly Rychlost, kvalita zobrazení, LTE, za tu cenu nemá konkurenci! Trošku zlobí "chytrá" klávesnice, která by měla prediktivně opravovat lehké "přeťuknutí", což se jí moc nedaří - porovnávám s předchozím HTC.

Teerem Těžko byste hledali v této cenové relaci technicky lepší smart mobil. Má všechno, co má moderní telefon mít. Baterie je na solidní úrovni a s vloženými aplikacemi se dá pohlídat spotřeba, abyste nemuseli pořád dobíjet. Fotoaparát fotí velmi slušně. Hlasové ovládání jde bez problému. Navigace také. Jeho největší předností je ale dostupnost LTS/4G sítí. Nedostatkem je absence funkce NFC (např. u placení u pokladen v supermarketech) a absence USB OTG (pro připojení flash disku jako samostatného disku). Taky by si mobil zasloužil větší operační paměť.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85 %

(5 recenzí)