Huawei Honor 4C

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3384306/huawei-honor-4c.jpg

    0

Huawei Honor 4C přinese do vašeho života zábavu i výpomoc v těžkých situacích. Možnost duální SIM karty využijete jak pro pracovní hovory, tak pro večerní tlachání s přáteli. S těmi můžete sdílet třeba i to, co se děje ve vašem okolí – s 13 Mpix fotoaparátem to bude hračka. Jste neradi omezováni místem? Pak se vám Honor 4C trefí do noty; paměť přístroje můžete rozšířit o desítky Gb. Už žádné volení mezi tím, které své oblíbené album do telefonu nahrajete!

Recenze Huawei Honor 4C

Míša Rozlišení barev, zvuk, vzhled, váha, ovládání, všecko uplně super nic sem zatím nenašla, pouze je problém (zatím) sehnat silikonové kryty, ale to se změní

TomasAFC slabší výdrž baterie

sandra Absolutně vyhovuje. Přehledné uspořádání, skvělé fotky, splňuje všechna má očekávání. Není k dispozici ochranné pouzdro.

sacen nemá sebemenší chybičku, doposud baterie, která se dá vyměnit jen v servisu a při testování, kolik dnů vydrží v nejúspornějším režimu - u mne - 3 dny a 10 hodin při 3 telefonních hovorech, bez použití jiných funkcí. Kdo jej má, rád bych si tuto věc porovnal s ostatními uživateli. - V tech. parametrech napsáno 600 hodin - tj. 25 dnů - -- to snad ne, nu počkám až se baterie naformátuje. - Pravda je, že i kryt, či obal na tento mobil ještě není nikde k dostání. - Na to jak je to chytré s 8 jádry a GB, mohlo tam být i LTE.

Deda Jednoduché ovládání, cena a výkon Chybí podrobný návod jak bývalo zvykem, není k dispozici vhodný obal

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 91 %

(20 recenzí)