Huawei Honor 4C

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3384306/huawei-honor-4c.jpg

    0

Honor 4C jde ve šlépějích svého předchůdce, který přinesl výborně vybavený Android telefon za neuvěřitelně nízkou cenu. 4C všechny tyto aspekty udržuje, ale přichází s novým a výkonnějším procesorem, špičkovým fotoaparátem, lepší výdrží a líbivějším provedením Stejně úžasné pokoukání Telefon si zachovává 5" »

Recenze Huawei Honor 4C

Míša Rozlišení barev, zvuk, vzhled, váha, ovládání, všecko uplně super nic sem zatím nenašla, pouze je problém (zatím) sehnat silikonové kryty, ale to se změní

TomasAFC slabší výdrž baterie

sandra Absolutně vyhovuje. Přehledné uspořádání, skvělé fotky, splňuje všechna má očekávání. Není k dispozici ochranné pouzdro.

sacen nemá sebemenší chybičku, doposud baterie, která se dá vyměnit jen v servisu a při testování, kolik dnů vydrží v nejúspornějším režimu - u mne - 3 dny a 10 hodin při 3 telefonních hovorech, bez použití jiných funkcí. Kdo jej má, rád bych si tuto věc porovnal s ostatními uživateli. - V tech. parametrech napsáno 600 hodin - tj. 25 dnů - -- to snad ne, nu počkám až se baterie naformátuje. - Pravda je, že i kryt, či obal na tento mobil ještě není nikde k dostání. - Na to jak je to chytré s 8 jádry a GB, mohlo tam být i LTE.

Deda Jednoduché ovládání, cena a výkon Chybí podrobný návod jak bývalo zvykem, není k dispozici vhodný obal

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(20 recenzí)