HUAWEI Honor 6

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3176148/huawei-honor-6.jpg

    0

Nejrychlejší internet, skvělý fotoaparát a ohromující výdrž. HUAWEI Honor 6 je příjemným překvapením pro každého, kdo hledá svého šampiona mezi smartphony střední kategorie. S LTE připojením se k vám všechny důležité informace dostanou s rychlostí blesku, s foťákem o rozlišení 13 Mpix nebude žádný snímek problémem. A výdrž baterie? Takřka 3 dny! Připočtěte k tomu vynikající ochranné sklo pětipalcového displeje a máte parťáka, kterého jen tak něco nepoloží!

Recenze HUAWEI Honor 6

JB poměr cena / výkon hodnotím výborně Cca třikrát denně se stane, že naprosto vypadne signál mobilního operátora (O2, u Samsungu S3 mi to nedělalo) asi na 30 vteřin a pak zase sám naskočí zpět. Je to velmi nepříjemné, když se to stane zrovna když potřebuji volat.

jifrantik Baterie má slabou výdrž a nejde vyměnit bez servisu, občas se musí restartovat

Karel Rychlost odezvy na aplikace a hry skoro bezkonkurenční. Hlavně za ty peníze. Prostě zvládá vše. Dobrý výkon repráčku. Velmi dobrý displej s pozorovacími úhly. Dobře viditelný i na slunci. Velká operační paměť, zatím používám hodně aplikací (90) a všechny stíhají a nic se neseká. Velmi dobrý až luxusní vzhled. Možnost používání paměťových sd karet. Bohužel, trochu mě zklamala baterie. Tedy vydrží při docela častém používání (cca 4-5 hodin serfování na netu + cca 1.5 hod hovoru) asi jeden den a zbývá asi cca 20 % baterie. Pokud bych, ale hrál hry nebo se k tomu díval na více než dva filmy za den, pak ta baterie do večera nevydrží. Hodně, ale záleží, jaké všechny máte zapnuté aplikace, Já třeba využívám i neustále polohování, což je docela energeticky náročné. Prostě bezpečně den pro normální využití vydrží bez problému. Další trochu nevýhoda, pomalejší reakce na změnu podsvícení displeje. To, ale vyřešila aktualizace a teď se jen prudce rychle zvýší jas při fotoaparátu, ale i rychle zase se sníží, při jeho vypnutí. To před tím nebylo. Co mě, ale nejvíce mrzí na tomto telefonu, je jeho přesnost GPS. Bohužel se jeho přesnost pohybuje pouze v cca 15-20 m. Například můj předchozí telefon Sony Ericson Xperia mk16i má na stejném místě přesnost 3-7 m. Bohužel už jsem to poznal i při navigování autem, kdy si trochu plete jestli nejste například na souběžné vedlejší silnici asi 15 vedle té moji. To prostě beru jako jedno z největších mínus tohoto telefonu. Nevím jestli mají všichni podobnou zkušenost?

Frantik Za tuto cenu vynikající výrobek. Snad jen náchylnost k poškrábání zadní strany. Naštěstí je v balení folie i pro zadní stranu přístroje.

Pavel Černý Celková spokojenost

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 93 %

(7 recenzí)