Huawei P10

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3697567/huawei-p10.jpg

    0
  • https://czechcom.cz/images/czechcom.cz/387e3b645f116210/01.jpg

Získejte první 4.5G telefon na světě! Smartphone Huawei P10 nabízí čtvero antén, které rychlost připojení až zdvojnásobí. Na rychlosti záleží. Proto <a href="https://www.srovname.cz/sekce/mobilni-telefony/1.6">telefon</a> pohání osmijádrový procesor Kirin 960 s taktem 2,4 GHz. Výkon podtrhuje operační paměť 4 GB. Vnitřní úložiště činí až 64 GB, což se bude hodit. S fotoaparátem Leica Dual-Camera 2.0 pořídíte spoustu nádherných snímků a videa v rozlišení 4K. Další dobrá zpráva: Leštěnku šetřete na okna. Nový povrch Hyper Diamond-Cut otisky prstů nesbírá.

Recenze Huawei P10

Jamajka Splňuje, co jsem očekávala. Dobře se ovládá, pěkně fotí, velikost tak akorát do ruky. Zatím nic

Ivana Fáberová Jsem maximálně spokojená. Telefon je naprosto super. Ještě je mnoho funkci, které teprve objevuji. Vzdy jsem mela telefony vyšší cenové kategorie ale tenhle je naprosto paráda. Deti mají iPhony a i oni z nej byly překvapene.Jsem rada, že jsem do něj investovala. Mam rada kvalitní elektro na to jsem vysazena a tady jsem se nespletla. Neni zatím žádné.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Huawei P10

Filtrovat:

Hodnocení produktu 100 %

(2 recenze)
  • Splňuje, co jsem očekávala. Dobře se ovládá, pěkně fotí, velikost tak akorát do ruky.

  • Jsem maximálně spokojená. Telefon je naprosto super. Ještě je mnoho funkci, které teprve objevuji. Vzdy jsem mela telefony vyšší cenové kategorie ale tenhle je naprosto paráda. Deti mají iPhony a i oni z nej byly překvapene.Jsem rada, že jsem do něj investovala. Mam rada kvalitní elektro na to jsem vysazena a tady jsem se nespletla.