Huawei P8

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3238149/huawei-p8.jpg

    0
  • https://czechcom.cz/images/czechcom.cz/562d4a1a/1.jpg

Fakt vás baví koukat se na svět jen z okna kanceláře, místo abyste do něj vyrazili? Ale no tak, sbalte se a vydejte se na cestu s <a href="https://www.srovname.cz/sekce/mobilni-telefony/1.6">telefonem</a> Huawei P8. S nainstalovaným navigačním softwarem, upozorněním na policejní radary a doživotní aktualizací map Evropy zdarma přeci nebudete sedět doma. Telefon s kovovým tělem a 8 jádrovým procesorem vás provede světem a vaše zážitky zachytí 13MPx fotoaparátem.

Recenze Huawei P8

Zdack Naprostá pecka od zpracování až po výkon. Koupě určitě nelituji a všem doporučuji!!!!!

rosemaries nejsem technický guru, ale jako běžný uživatel jsem naprosto spokojená. Zatím vše běží tak, jak má. Telefon má výborné rychlé reakce ať s ním udělám cokoli. Malá kapacita baterie (ale to je spíš problém výrobce) a možnost vložení jen jedné SIM

Jaroslav vcelku se vším,kromě rychlosti vytáčení kontaktu. po zadání kontaktu,delší doba, než začne volat.

MIKI Poslal jsem dotaz na podporu Huawei a ani po čtrnácti dnech se mi nikdo neozval. Ostuda

Georg Byl jsem větším zákazníkem Alzy,až se budete chovat jako &amp;quot;oni&amp;quot; ,zaplať a vypadni,přestanu chodit také k vám.Ani vice vašich prodejců nezná produkty,které prodáváte.Pokud manuály existují,jistě neobsáhnou problematiku uživatelskou.(Obzvláště u starších zákazníků,naskakujících do rozjetého vlaku.)J.L. Chápu snahu prodejců prodat,to se povede lépe se zpětnou vazbou.J.L.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Huawei P8

Filtrovat:

Hodnocení produktu 77 %

(9 recenzí)
  • Naprostá pecka od zpracování až po výkon. Koupě určitě nelituji a všem doporučuji!!!!!

  • vcelku se vším,kromě rychlosti vytáčení kontaktu.

  • Srovnání ceny a funkčnosti oproti Samsungu....nedá se srovnat. Navíc krásně zpracované tělo telefonu, vychytávky na použití telefonu v jedné ruce, notifikační dioda a spousta dalších funkcí. Jsem velice spokojena. :)