Huawei P9

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3413558/huawei-p9.jpg

    0
  • https://cdn.elektrochram.cz/images/0/a76e8e15730e99dc/100/huawei-p9-mystic-silver.jpg

Na vlajkovou loď Huawei všichni netrpělivě čekají. Rozhodně půjde o pořádně našlapanou věcičku! Firma se zatím snaží tajit detaily, naši detektivové už ale vypátrali třeba hodně cool fotoaparát, nejspíš duální, na kterém pracuje s německou firmou Leica. Kromě toho taky do kuloárů uniklo laserové ostření, čtečka prstů umístěná vzadu veprostřed, 5,2 palcový fullHD displej.... Tenhle <a href="https://www.srovname.cz/sekce/mobilni-telefony/1.6">mobilní telefon</a> bude zkrátka pecka, máme se na co těšit!

Recenze Huawei P9

Honza Vynikající telefon, skvělý foťák. Maximální spokojenost! Nic

Pim Tento &quot; smartík &quot; je velmi pohodový přístroj v téhle cenové řadě a vřele doporučuji. Pokud chcete něco navíc, tak si musíte připlatit (i když ne vždy), ale pro normálního spotřebitele je tento přístroj jak šitý na míru a dá se říct, že má a umí vše, co potřebujete.

Jan celková spokojenost zatím jsem nic

Jiřina Nemám co dodat,telefon jede skvěle. Při hrani her nejsou k dispozici navigační tlačítka. Nalepené ochranné sklo je uzké a na krajích hrana vadi pri dotyku.

TomasLukas Těším se na telefon HUAWEI P9. Budu ho mít v Lednu !!! a už se na nej teším a určo o 1tisic bude ke vsemu levnejsi !

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Huawei P9

Filtrovat:

Hodnocení produktu 95 %

(10 recenzí)
  • Vynikající telefon, skvělý foťák. Maximální spokojenost!

  • Nemám co dodat,telefon jede skvěle.

  • Nic