LENOVO A328

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3098666/lenovo-a328.jpg

    0

Distribuce: oficiální ČR Úhlopříčka displeje (palce) ("): 4.5 Typ displeje: dotykový Rozlišení displeje (bodů): 854 x 480 Počet barev displeje: 16,7 miliónů Počet jader: čtyřjádrový procesor Frekvence procesoru (MHz): 1300 Dual SIM - telefon na dvě SIM karty: ANO Konstrukce telefonu: dotykový Systém telefonu: »

Recenze LENOVO A328

Karin Jsem velice spokojená s výkonem telefonu v poměru k ceně, oceňuji přiložený kryt na mobil a náhradní fólii na displej. Dále mě velice potěšila výdrž baterie a kvalita fotografií a videí. Ocenila bych, kdybych našla podrobnější manuál k práci s nastavením telefonem a bližší seznámení s všemi jeho funkcemi.

LH Poměr cena a výkon pro běžného uživatele je skutečně výborná. Ovládání intuitivní. Ochranný kryt dělá telefon pevnější, drží se v ruce výborně, velikost 4,5" je ideální. Komunikace jak telefonem nebo připojení na Skype přenáší zvuk a obraz dobrý. Fotky jsou pěkné. Chválím, ale výhrady mám k paměti telefonu. Paměť telefonu 4 GB, by mohla být dostačující, kdyby fungovalo úložiště na SD kartu, která má rozšiřovat paměť, tak, že by se tam ukládaly aplikace. I když nastavím výchozí disk pro zápis na SD, Stažené aplikace se ukládají do interní paměti a není možnost přenosu na SD, tak jak to znám z jiného modelu telefonu. Tím pádem rozšiřující prostor SD karty je tak akorát na ukládání fotek. Interní paměť, z poloviny zabírá systém a třetiny stažené nebo připravené nainstalované aplikace. Zbývá pětina volného prostoru a malý prostor na zálohu miniatur fotek ( které jsou snad na SD ). Během čtrnácti dnů jsem odinstalovala nebo deaktivovala zbytečné nevyužívané aplikace. Jako obyčejný uživatel jsem nepochopila neustálé upgrade ( tím pádem zabírání již tak malého paměťového prostoru...) aplikací a systému, ale to již nesouvisí s tímto modelem výrobku. Je přiložena jen mini příručka, rady a tipy musím vyhledávat na internetu.

michal jednoduchý rychlý spolehlivý baterka celkem vydrží malá paměť, nelze instalovat aplikace na kartu, pokud chcete stahovat hodně her a aplikací, pořiďte si něco jiného horší displej průměrný foťák

Jaroslav Hláčik Kvalitní mobil za super cenu.Kvalitní a rychlé dodání.

Andy chybí manuál v českém jazyce

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 83%

(39 recenzí)