LENOVO A5000

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3224600/lenovo-a5000.jpg

    0

Pětipalcový displej s ultrajemným rozlišením. Vysoký výkon, neobvykle dlouhá výdrž baterie a podpora duální SIM karty. Všechny tyto vlastnosti v sobě spojuje smartphone LENOVO A5000, ten pravý telefon pro milovníky sociálních sítí! S tímto smartphonem vklouznete do světa internetu jako ryba do vody; LENOVO A5000 nabízí vysokorychlostní připojení, navíc ho lze pomocí Bluetooth propojit i s dalšími zařízeními. Stáhněte třeba výsledky svého sportovního úsilí z chytrých hodinek a sdílejte je!

Recenze LENOVO A5000

MarekP Velký, pěkný obraz, celkově přívětivý za pěkný peníz. Plechová huba na navigaci je fakt "zvláštní". Občasné nereagování 3 spodních tlačítek na telefonu. Absence světelné signalizace nepřijatých hovorů či sms.

oldaknoviz Zatim z nicim Po koupi je telefon v oprave nelze pouzivat nebere simkartu

Petr Telefon plní svůj účel, kvůli kterému jsem si ho vybral dobře a to s nainstalovanou GPS aplikací Sygic nebo předinstalovanou Navigate Route 66 - k oběma app jsem si stáhl offline mapy. Baterie má opravdu fantastickou výdrž. K telefonu lze koupit neznačkové pouzdro za 200 Kč (v mobilprovas), které jé přímo na A5000 a slouží skvěle. Jinak je to klasický Android. Pro využívání multimediálních funkcí výborný a v kombinaci IPS LED kvalitním displejem i na slunci (jako GPS v autě) zcela OK - to je velký rozdíl oproti zařízením s displejem typu TF. Kdo využije GPS, email, sem-tam internet, nějakou aplikaci třeba na jízdenky, apod, foťák, kalendář poznámky, tak pro toho má Android smysl a je slušným pomocníkem, ale až za nějaký čas, až se to člověk naučí rutině ovládat - a za tímto účelem je A5000 skvělou volbou za rozumné peníze. Jinak vše funguje jak má - bluetooth spojeni s autem bez problémů, ale je třeba mít pro telefonování skrze bluetooth v autě přednavolenou jednu ze SIM( nikoliv "na dotaz") si pak skrze bluetooth v autě hovor nevytočíte. Což je i logické, protože skrze auto nemůžu telefonu odpověd na dotaz s jaké karty chci volat. Tj. pokud chcete dotaz z které karty volat, tak OK a máte jej, ale pak si v autě nevytočíte. Pokud dáte třeba SIM1 pro volání zase se Vás to pak neptá ani mimo auto. Jinak správa dvou SIM je propracovaná, nemůžu souhlasit s ostatními, že by zde byl nějaký problém, vše se dá nastavit ve správě SIM v Nastavení, ale to s tím bluetooth by mohlo být tak, že by se předvolilo co v případě auta a jinak to umožnilo ptát se. Jak psali i ostatní před mým nákupem, někdy je některá část okraje dotykového displeje méně citlivá, ale jindy zcela OK, nic co by znamenalo nějaký problém. Defaltní aplikace pro SMS se při psaní zprávy, která by byla delší než 3 SMS automaticky přepne do režimu MMS - nepřišel jsem na to, kde to nastavit nebo změnit - asi to opravdu nejde. Většinou to je OK, protože např. při ceně 3xSMS po 1,5 Kč je to 4,5 Kč a MMS je za 5Kč a 4SMS by byly již za 6 Kč, ale nechci SMS využívat z důvodu nejistoty, jak to dopadne u mnoha příjemců - nepovolené MMS. Jiná app pro SMS (jinak všemi chválená) zase podsouvá reklamu) - až jsem přemýšlel zda se nevrátím pro účely telefonování a SMS k své starší 2 kartové Nokii, která byla jen jako tel pro mě super. Na Android se déle zvyká, stále se někde něco hledá a objevuje a zatím mě to zdržuje místo aby to bylo obráceně, ale věřím, že je to otázka času a je to dáno mou nepříliš velkou zkušeností s Android telefonem (mám 1,5 roku Android tablet - a tam vše OK, ale JellyBean 4.2 na tabletu není vůbec stejný jako KitKat 4.4 na telefonu. Kdo chce jen volat a SMS ať si Android rozhodně nekupuje.

Christine Výdrž baterie je skvělá! Problém aktualizacemi androidu, ale to bude spíš mnou než mobilem =D

stoner jsem velice spokojený a jsem rád že jsem si ho koupil co mě překvapilo že baterie vydrží hodně dlouho

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80 %

(9 recenzí)