Lenovo P1m

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3363242/lenovo-p1m.jpg

    0

Lenovo P1m je smartphonem do každého počasí! Díky odolné nanovrstvě neublíží telefonu nejen déšť, ale ani náhodné polití. Baterie o kapacitě 4000 mAh je zase zárukou dlouhé výdrže – až 3 dny v pohotovostním režimu! Ten navíc podporuje i tlačítko pro zapnutí úsporného režimu. S 8 Mpix fotoaparátem můžete se svými přáteli sdílet vše, co právě děláte a na oplátku si na pětipalcovém displeji prohlédnete, co je u vašich známých nového!

Recenze Lenovo P1m

PepaCV Mám ho teprve týden. Zatím se mi jeví dobře

Yazoo Velká výdrž baterie, užasně rychlá reakce softwaru. Slušné fotografie i přes slabší fotoaparát. Čistý zvuk. Nemožnost lépe pracovat s kontakty.

Miky Funguje výborně Jediné mínus je že při hraní farming simulátoru se hra zasekne v momentě kdy přijde zpráva na messenger..

tukanfactory telefon je dost rychlý, paměť dostatečně veliká a displej hezky jemný... jen na přímém slunci to není žádný přeborník, ale to je od dob monochromatických displejů u všeho... hlasitost je dobrá a nezakryté repro u ležícího founu je plus... boční tlačítka jsou vystouplá. bez pouzdra se mně v kapse aktivuje a deaktivuje displej. S pouzdrem které sem k němu dostal, to je takový další kryt zad a boků se to dělo taky, dokud sem ho neupravil nožem. s flipovým pouzdrem je to v pohodě, je dostatečně tlusté, že tlačítka kryje...

thrasher4 Vše funguje jak má.Nemám jedinou výhradu. Nic mne nenapadá

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90 %

(8 recenzí)