LG G Flex (D955)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2727463/lg-g-flex-d955.jpg

    0

LG D955 G FlexPřichází smartphone LG D955 G Flex s revolučním zakřiveným designem. Smartphone kopíruje křivku Vašeho obličeje, a zlepší tak kvalitu hovorů. Vyniká samoregeneračním zadním krytem, ergonomickým zakřivením a vysokým výkonem. Použitý OLED 6" displej zaujme fascinujícími »

Recenze LG G Flex (D955)

Zdeněk Jednoduchý mobil se slušnou kamerou a displejem. Vhodný pro méně náročné uživatele. Procesor zvládne v podstatě všechny hry a mobil se při tom téměř nezahřeje. Dobře padne do ruky a při telefonování přilne k tváři, což zvyšuje kvalitu hovoru.

Lenka Š. Kvalitní zpracování hodně tenkého mobilu. Kladně hodnotím jasný, ostrý a čistý obraz displeje. Procesor je výkonný, pro mé potřeby dostačující, zvládá i náročné hry a palikace. Kamera má 13 Mpx, což zaručuje kvalitní fotografie, video natáčí v Ultra HD kvalitě.

Vendula Zemanová Velmi dobře sedí v dlani (díky prohnutí), ovládání jednou rukou je snadné. Celkově je LG D955 G Flex velice odolný, ani při pádu na zem se (jako u většiny mobilů) nerozletí kryty na všechny strany.

Tomáš Prohnutý displej s rozlišením 1280x720 je velmi kvalitní. Prohlížení fotek či sledování videí je díky rozlišení příjemnou záležitostí, vše je ostré a jasné. Pro aktivaci telefonu stačí na displej poklepat a ten je ihned připraven k použití. Přední kamera je průměrná, ale pro videohovory dostačující.

Luboš Blažek Mobil je hodně široký, což umožňuje pohodlné psaní i s velkými prsty. Díky prohnutí konstrukce mobil skvěle padne do ruky, zadní kryt zabraňuje klouzání. Foťák s 13 Mpx fotí ostře a jasně i při špatném osvětlení.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(6 recenzí)