LG KC 550

  • https://image.srovname.cz/cz/500/60702/lg-kc-550.jpg

    0

KC 550 Orsay černý

Recenze LG KC 550

Petik zdravím, telefon mám přes tři měsíce a jsem naprosto spokojen. Šlape bez problémů, fotky jsu k nerozeznání od foťáku a jelikož mám 2GB paměť tak tam vleze spousta věcí. Telefon se nevikle ani po náročném používání a zacházení v lese. Jsem naprosto spokojen a mohu jen doporučit. Ovládání jednoduché, stačí si jen během dvou tří dnů zvykonout.Jo a přehrávač jde během přehrávání zminimalizovat jako na PC a klidně jde napsat sms, tak nevím co předchozí slečna měla v hlavě. Mějte se

Lyonie Zdravím, koupila jsem si tento mobil a už po dvou hodinách jsem nabila takové antipatie, že jsem druhý den telefon vrátila. Chci jen napsat nějakou protiváhu ke skvělým výkřikům na českých serverech (weby anglicky "mluvící" již nejsou plné superlativů). Chtěla jsem přejít z Nokie (pro šťouraly 6131), což asi taky nebyla dobrá startovní pozice, protože to, co jsem považovala za standart, vlastně žádný standart nebyl, spíše nadprůměr. LG chybí jakákoliv personalizace tlačítek, menu, témata jsou jen dvě a díky jeho operčnímu systému ani žádné jiné nikde nejsou. Při spuštěném rádiu už nic jiného s telefonem neuděláte, takže psát v tramvaji sms a poslouchát rádio? Ne, ani omylem. Nemluvě o sice krásném nablýskaném povrchu, kde ale otisky prstů jsou snad čitelnější než kdekoliv jinde. Daktyloskopové by měli radost. Telefon při psaní sms má tendenci vypadávat z ruky, převažuje se horní polovina a tlačítka horní řady jsou hned za "schodem" vysunté horní části, takže trochu hůře dostupné (nemluvě o dlouhých nehtech u žen-bojovala jsme většinou obouruč). Co také zamrzí, je jen paměť na sms na 500ks (potom se musí využít ukládání na paměťovou kartu v nějakém jiném formátu - tohle info jsem někde vyčetla,neručím za něj). Abych nebyla úplný negativista, musím uznat, že konstrukce telefonu za tu chvíli byla sice tužší na tlačítka a vysování, ale nikde nevrzala či se neviklala. Zajímavý je i pohybový senzor na hry a animovaná pozadí. Zabudovaný foťák se zdál být dobrý, moc jsem ho nezkoušela. Takže celkově - nedoporučuji pokud jste zvyklí na standarty Nokie či Sony E.

imrich V KC550 je pamäťová karta, ktorú je možné spolu s telefónom použiť ako USB kľúč. Ak na túto kartu uložím fotografie z PC, je možné ich prezeranie na displey telefónu?

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 60%

(3 recenze)