Microsoft Lumia 950 XL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3334882/microsoft-lumia-950-xl.jpg

    0

95NK312-CHE003 - Microsoft Lumia 950 XL DS Black Microsoft Lumia 950 XL DS Black Využívejte svůj telefon jako stolní PC Tento smartphone skvělou funkci Continuum, která vám umožní používat telefon stejně jako používáte počítač. Stačí připojit telefon, monitor,myš a klávesnici do Microsoft Display Dock a máte »

Recenze Microsoft Lumia 950 XL

Lukáš Telefon je úžasný, neuvěřitelně fotí oběma fotoaparáty, má krásný display, skvěle se na něm pracuje a hrajou hry, super funkce, atd... Prostě je to suprově vybavená vymoženost moderní doby. Je zapotřebí ihned připojit k WIFI a zaktualizovat celý systém přes nastavení a aplikace přes store pro lepší a spolehlivější funkčnost...

Martin Se vsim Zatím nic

Petr Super display, fotoaparat Nedoladeny system, za necelý mesíc 3x update systemu bez viditelných výsledků, min jednou denne nutny restart, pravidelne nelze volat ani přijímat hovory ( coz je u telefonu celkem neduležita funkce :-D ) po restartu na chvili ok, velmi slabá baterie, při běžnem užívání nutno dobíjet nekolikrat denně, neskutecne složite kopírování textu z prohlížeče, opravdu nic pro slabé povahy, ovladaní nekterých funkcí je katastrofa, celkove tento telefon není user friendly, microsoft evidentne pustil do sveta nedodelany zmetek!!!

Vašek Po čtrnácti dnech jsem ho vrátil a počkám zda-li se to časem nevylepší

vitězslav Vše ok Nic

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 76%

(6 recenzí)