Microsoft Lumia 950

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3334881/microsoft-lumia-950.jpg

    0

Jste stále v poklusu a potřebujete mít u sebe nejen svá data, ale i kapesní osobní počítač? To, co se až donedávna zdálo nemožné, je dnes s Lumií 950 od Microsoftu realitou! Smartphone stačí jednoduše skrze dok připojit k obrazovce a můžete pracovat třeba na pracovním reportu. Lumia 950 naplňuje termín „multifunkčnost“ beze zbytku. S 5,2 palcovým displejem si pohodlně přečtete, co je ve světě nového, a pokud zatoužíte po vlastním snímání novinek, jednoduše si vše vyfotíte 20 Mpix fotoaparátem!

Recenze Microsoft Lumia 950

Pavel Kodeš Design, velikost, rychlost, connectivita Nedodělaný software, při spojení přes bluetooth se neustále restartuje. Nepomohl ani nový build. Přepokládal bych od vlajkové lodi za takovou cenu alespoň 99% spolehlivost!

Staňa Telefon jsem prodal. Přestože jsem zastáncem windows v mobilu, koupil jsem za 9,500 Kč samsung S 6 a ničeho nelituji. Vše je po nastavení jednoduché a hlavně funguje.

Proky Moje druhá Lumia a všechno je přesně podle očekávání - rychlé, jednoduché(i když se trošku zbytečně některé věci v systému staly složitější než ve Win8.1) a co vyrazí dech je foťák a rychlost dobíjení přes USB-C. Maximální spokojenost. Nic negativního jsem nenašel

Jackee Je to top model od MS - nemá chyb. Čtečka oční duhovky je zajímavá a celkem i rychlá, většinou mě pozná tak za 0,5 sec..

Bažata Vladimír Je prostě super ! nic

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 71 %

(8 recenzí)