Nokia C1-01

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330719/nokia-c1-01.jpg

    0

Zprávy Pomocí služby Nokia Messaging se připojte ke svým soukromým e-mailovým schránkám a chatu. Konverzujte pomocí aplikace Ovi Chat. Buďte v kontaktu přes Ovi Mail - váš bezplatný e-mailový účet od společnosti Nokia. Internet Vezměte si web s sebou - připojte se k internetu prostřednictvím GPRS. Prohlížejte, »

Recenze Nokia C1-01

David Dobrý levný mobil. Docela vydří i baterka. Není absolutně na surfování na netu - má moc malý displej. Ale cena pod 1000Kč je super.

Stronger Cena Nelze přiřadit vyzvánění ke kontaktu

Wilfried Tento mobilní telefon Nokia C1-01 je určen pro všechny nenáročné uživatele, kteří používají mobilní telefon převážně k psani SMS a k telefonování. Pokud patříte do této skupiny lidí budete s telefonem spokojeni. Pro ty z vás kteří by chtěli dělat s ním i jiné věci jako například fotit nebo vyrábět videa se Nokia C1-01 nehodí a radši si pořidte jiný typ telefonu. Jednoduché ovládání výdrž baterie a základní funkce na jedničku to jsou hlavní výhody tohoto stroje.

Jitka přehledná základní nabídka, větší písmo, lehký, velikost příjemná do ruky zatím nevím o ničem

tanaris112 Jednoduché ovládání , pěkná barevnost displeje a velká písmena. Při psaní textovek v režimu T9 se zobrazují všechny možnosti hned v okně pod textem.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 72%

(6 recenzí)