Nokia C2-02

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1687945/nokia-c2-02.jpg

    0

Získejte vše, co potřebujete – Facebook, aplikace, e-mail, mapy a další funkce přímo na tomto klasickém telefonu s dotykovým displejem. Rozměry Velikost: 103 x 51,4 x 17 mm Hmotnost (s baterií): 115 g Další informace o velikosti a tvaru: Výsuvná klávesnice Displej a uživatelské rozhraní Velikost displeje: 2.6 ’’ »

Recenze Nokia C2-02

Eva Litomiská Elegantní disain V základním zobrazení po otevření přístroje není nabídka SMSky a kalendáře . Musí se dále volit . Uživatele nezajímají programy hudby a jiných běžně nepoužívaných služeb .

Jana Klasická klávesnice na psaní SMS v kombinaci s dotykovým telefonem. Základní nastavení telefonu se dá snadno celé přenastavit,umístit na plochu to, co se používá nejčastěji tak, jak to každému individuelně vyhovuje. Nepoužívané služby se dají odebrat. Lze nastavit 2 řady rychlých voleb nebo jen 1 nebo žádnou a pak se vyhledává v nabídce přes menu. Z plochy mám odebrané i rychlá připojení k facebooku, internetu, takže se nepřipojím omylem, jak se zpočátku stávalo. Uvítala bych v základní nabídce více tónů pro vyzvánění, zde jsou pouze 4, ale dají se stáhnout.

bibina součinost klávesnice s dotykovým displejem zatím nic

+ Přidat hodnocení