Nokia Lumia 1020

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2591785/nokia-lumia-1020.jpg

    0

Zoom reinvented. Key features • 41 Mega Pixel sensor captures the sharpest images with details never thought possible from a smartphone • Nokia Pro Camera boosts creativity through simple and easy to use controls usually reserved for the expert photographer • Nokia Rich Recording delivers distortion free stereo audio »

Recenze Nokia Lumia 1020

Martin F. Skvělý mobil s vynikajícími funkcemi. Foťák s 41 Mpx je nepřekonatelný, fotí i natáčí videa ve výborné kvalitě. Operační systém Windows Phone 8.1 je hodně rychlý. Jedinou slabou stránkou mobilu je výdrž baterie.

Tomáš Skramuský Mobilu chybí micro SD slot, což mě zklamalo, v dnešní době je nutností. Kamera je velice kvalitní, má 41 Mpx!, což mluví za vše. Opravdu vynikající fotky, kvalita kamery vyváží veškeré nedostatky mobilu.

Jan Bauman Mobil má velmi kvalitní kontrukci, s Windows Phone se dobře ovládá. Foťák patří ke špičce na trhu a byl jsem jím příjemně překvapen. Bohužel výdrž baterie je tristní, je potřeba ho nabíjet i během dne.

Ivana Foťák je vynikající, navíc lze fotky hned upravovat v aplikaci od Nokie. Vše běží hladce a zatím nikdy se mobil nezasekl. Co se týká operačního systému Windows Phone, uživatelsky je příjemný, ale bohužel limitovaný malým množstvím aplikací. Další nevýhodou je zahřívání mobilu.

Radek Jeden z nejlepších mobilních telefonů, co jsem kdy měl. Oceňuji jednoduchost operačního systému Windows Phone, navíc je rychlý a ovládání je intuitivní. Kamera je skvělá, výdrž baterie velmi dobrá - bez problému vydrží celý den.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 88%

(12 recenzí)