Nokia Lumia 1320

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2742869/nokia-lumia-1320.jpg

    0

K tomuto telefonu EXKLUZIVNĚ u nás BONUS 800,- Kč (zlatý šek) při prodeji stávajícího telefonu. Nokia Lumia 1320 je stylový phablet s 6" displejem a operačním systémem Windows Phone 8. Díky unikátnímu designu budete doslova vyčnívat z davu. Více místa na obrazovce znamená větší prostor pro věci, které máte rádi. »

Recenze Nokia Lumia 1320

Ivana Vynikající mobil, jsem s ním absolutně spokojena. Výkon je dostačující pro všechny aplikace, které používám. Ovládání je velmi jednoduché. Displej je skvělý pro sledování filmů. Baterie vydrží až dva dny.

Honza Nokia Lumia 1320 je rychlá, vyrobená z kvalitních materiálů a výkonná. Displej je velký, velmi praktický. Ovládání je jednoduché, ale vzheldem k velikosti se špatně ovládá jednou rukou. Samozřejmě je i o něco těžší, než menší telefony. Celkově se jedná o výborný smartphone, který lze jen doporučit.

Petr Kovář Paměť má pouze 8 GB (z toho zbyde volných necelých 5 GB), takže nutností je pořízení micro SD karty. Výdrž baterie je velmi dobrá, nabíjet stačí jednou denně, nejlépe přes noc. Kamera má 5 Mpx, i přes nízké rozlišení fotí ostře, video natáčí ve Full HD kvalitě.

Mirka Smrčková Velmi oceňuji velký displej, který je ostrý a jasný. 720p je dostačující. Nokia už tradičně produkuje velmi kvalitní a odolné mobily, tento není výjimkou. Baterie je skvělá, vydrží více než dva dny (střední zátěž), jeden až jeden a půl dne při vysoké zátěži. Vynikající je samostatné tlačítko pro foťák. Asi jedinou nevýhodou je menší množství dostupných aplikací a her pro Windows phone.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95%

(6 recenzí)