Nokia Lumia 925

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2470172/nokia-lumia-925.jpg

    0

Noční fotografie nikdy nevypadaly tak dobře. Oceněná technologie PureView, optika Carl Zeiss a šest fyzikálních čoček. Nokia Lumia 925 umožňuje zachytit velké okamžiky ve dne iv noci. Za tímto krásným designovým přístrojem se budou všichni otáčet, ať jste kdekoli. Nokia chytrý fotoaparát. Popusťte uzdu své »

Recenze Nokia Lumia 925

Eliška k androidu bych se už nevrátila, telefon má lepší pohled na slunci, lepší foťák, lepší kvalitnější GPSku. Za tu cenu je super

Eliška k androidu bych se už nevrátila, telefon má lepší pohled na slunci, lepší foťák, lepší kvalitnější GPSku. Za tu cenu je super

Sosy Operační systém, který byl jedním z důvodů, proč jsem si tento telefon koupil. Šlape na jedničku, svižný, přehlednější než Android, podle mého názoru. Vzhled telefonu - stylový, dobře zpracovaný, nemá žádné vady, na které upozorňovaly recenze. (Možná náhoda) Ovládání - jsem rád, že má telefon tlačítka po boku na ovládání hlasitosti, fotoaparátu. Fotoaparát - Lumia fotí výborně, v nastavení lze nastavit téměř cokoli a poté lze vytvořit obstojné fotky i noci bez blesku - vyzkoušeno během letošního Silvestru na horách při fotografování krajiny. Aplikace - možno brát i jako nevýhodu, protože jich není mnoho, ale ty, které nabízí Microsoft jsou plně dostačující a plní vše co potřebuji. Všechny aplikace (kromě SnapChatu), které jsem si chtěl stáhnout jsem našel na Windows Store, takže nabídka není tak malá, jak se tvrdí. Baterie - musím si dávat pozor na výdrž, na což jsem dříve nebyl zvyklý (měl jsme starou Nokii 6233, která i po 7 letech vydržela 4 dny), ale na druhou stranu to dokáže i Lumia při občasném používání - SMS, občas telefonát... K plnému zatížení jsem se zatím nedostal.

jardakarda Převodem kontaktů ze starého telefonu, množství dostupných a mnou požadovaných aplikací. Návod k používání telefonu. Budík nefunguje při vypnutém telefonu. Nedostatečný návod či možnosti nastavení jednotlivých stažených aplikací. Některé aplikace neumím intuitivně ovládat.

Valav Burda Všechno bezi jak má a to bez sekani a problemu. Fotky porizene telefonem jsou skvěle není na co si stěžovat.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 89%

(22 recenzí)