Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060i

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3181336/samsung-galaxy-grand-neo-plus-i9060i.jpg

    0

Perfektní výkon Co více byste si mohli přát než displej s úhlopříčkou 5,01", se kterým se budete moci ponořit do nejnovějších multimédií, luxusního procházení webu a úžasných her? Přinášíme to, o co jste žádali – výkonnější procesor, který vám umožní skutečně si vychutnávat hladký běh videí a aplikací, plynulý »

Recenze Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060i

anonym jednoduché a přehledné ovládání dvou SIM zvětšování textu špatná odezva displeje - reaguje na dotyk jinde, než se dotýkám

libor15 Dobrý přehledný telefon na dvě SIM, nemusím s sebou tahat 2 mobily. Zatím jsem spokojen, mám výrobek krátkou dobu. poměrně rychle se vybíjí baterie na to, že s přístrojem volám, občas sms a něco málo internet.. Založil jsem si účet u gmailu, neustále mě každý den posílají až dvě a více zpráv, abych si změnil heslo atd.

Dana výrobek srovnatelný s drahými Samsungy

Karamba Velikost

brodus Dobrá odezva a svižný chod systému, hezký design,celkem pohodové ovládání,kvalitní zvukový výstup.Za ty peníze se jedná o velmi kvalitní telefon!!! Až na tu baterii,..problém více tel.,trochu slabší display a fotoaparát,ale na tel.až tak moc nefotím,navíc to souvisí s cenou..přívětivou.Množství předinstalovaných aplikací od Samsungu,které i běží na pozadí.Jinak poměr Cena-Výkon..Vynikající.!!!

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 88%

(5 recenzí)