Samsung Galaxy Note 3

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2563030/samsung-galaxy-note-3.jpg

    0

Samsung GALAXY Note 3 je vybaven širším (5,7palcovým) displejem Super AMOLED s Full HD rozlišením, tělo přístroje je přitom tenčí (8,3 mm) a lehčí (168 g) při vyšším výkonu a s delší výdrží baterie (3 200 mAh). Samsung GALAXY Note 3 je na zadní straně vybaven fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů s inteligentní »

Recenze Samsung Galaxy Note 3

Jan K. Mobil se i navzdory svým rozměrům dá držet a ovládat jednou rukou, ale lépe se ovládá oběma. Je vhodný i pro multitasking, vzhledem k 3 GB RAM a rozšiřitelné paměti to mobilu nedělá žádný problém. Zpočátku se může zdát příliš velký, ale jakmile si jednou zvyknete, nebudete se chtít vracet k menším modelům. Samozřejmě to má i své stinné stránky (nevejde se do každé kapsy, je těžší). Baterie vydrží mezi 16 a 18 hodinami (nízká zátěž), 10 hodin při vysoké zátěži, takže obvykle stačí nabíjet přes noc.

Jiří Asi jeden z nejlepších mobilů na trhu v současné době. Baterie vydrží bez problému celý den, kvalita obrazu a fotek je vynikající. S-pen je často velmi užitečný pomocník při ovládání. Velikost mobilu je skvělá pro sledování videí. Procesor je rychlý, s přehlem zvládne každou aplikaci.

Dan Schejbal Velikost displeje je fenomenální, vzhledem k tomu, že neustále sleduji filmy/seriály, je tento mobil naprosto ideální. Baterie vydrží jeden den, což vzhledem k zátěži není špatný výsledek. Kamera je skvělá, má 13 megapixelů a fotí velmi ostře.

Tomáš Pavlík Velký displej je skvělý pro sledování videí a hraní her. S pen je užitečný. Mobil má pouze jedno negativum a to méně kvalitní reprák. Pro poslech hudby je lepší použít sluchátka. Také hlasitost je nízká a to i při telefonování.

Kateřina Celkově se jedná o skvělý mobil. Psaní na virtuální klávesnici je přesné. Displej a kamera jsou vynikající. Videa se přehrávají plynule, velikost displeje je pro tyto účely vynikající. Občas se při vysoké zátěži zahřívá.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 95%

(11 recenzí)