Samsung Galaxy S DUOS GT-S7562

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429813/samsung-galaxy-s-duos-gt-s7562.jpg

    0

Úhlopříčka displeje palce ": 4 Typ displeje: TFT LCD Rozlišení displeje bodů: 800 x 480 Počet barev displeje: 16 milionů Počet jader: jednojádrový procesor Frekvence procesoru MHz: 1000 Dual SIM - telefon na dvě SIM karty: ANO Konstrukce telefonu: dotykový Systém telefonu: Android 4.0 Interní paměť : 4 »

Recenze Samsung Galaxy S DUOS GT-S7562

junior 2 sim nelogičnost některých funkcí oproti nokii (absence automatického zapnutí/vypnutí datového paketu), nemožnost vedení dvou samostatných adresářů, obtížné vytáčení, výpadky telefonu, příliš citlivý display,

abal Rozměr Vyhovuje jak procesor, tak i RAM, Zatím funkční všechny aplikace, část z nich je na SD kartě funguji rovněž bez potíži. WIFI dostatečně rychlé pokud nejsou zbytečně v činnosti nevyužívané aplikace. Off line navigace OK. Zkušenost s GARMIN 2595 v celé Evropě. Výkon, možnosti a provedení odpovídají ceně. Telefon vybrán s vědomím nižší čitelnosti na slunci na základě referenci.

oldtailor Velice dobrý mobil. Koupil jsem jej hlavně kvůli možnosti používat 2.sim karty.Právě technické zpracování a přehled o každé sim kartě, je to co mě na tomto mobilu vyhovuje. Jediný problém je ve spárování s autem. Mám Opla Insignii, kde jsem u předešlých telefonů neměl žádný problém. U tohoto Samsungu dojde bez problémů k sespárování včetně seznamu kontaktů, které jsou uloženy na sim kartě. Problém je v tom, že seznam kontaktů tam nevydrží dlouho. po několika hodinách(pokud je mobil v autě),nebo když opustím auto, je na displeji auta nápis " seznam nebyl nalezen".Po novém sespárování tam seznam kontaktů opět je.

Pavel Ty dvě simky jsou prostě bomba...už nehledám pokapsách jeden a pak druhý :-) Vše funguje jak má, jsem nadmíru spokojen.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(5 recenzí)