Samsung Galaxy S3 Neo

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3101926/samsung-galaxy-s3-neo.jpg

    0

Samsung Galaxy S3 Neo je tím pravým smartphonem pro každého, kdo má konzervativnější vkus a zároveň hledá pomocníka do kanceláře. Se smartphonem Galaxy S3 Neo vám půjde práce pěkně od ruky. Telefon je vybaven chytrým pohotovostním režimem, díky kterému odzvoní problémům s vypínáním displeje při čtení dlouhých zpráv. Telefon je navíc uzpůsobený i pro videokonference – s funkcí AllShare Play se odkudkoliv a kdykoliv připojíte na důležitou poradu!

Recenze Samsung Galaxy S3 Neo

michaela jednoduché ovládání hezké fotky slabší baterie

M.Jasná Nic mě nenapadá

Lucy Po dvou měsících normálního používání telefon začal blbnout. Baterie i po výměně stále zlobila. Zjistila jsem, že byla chyba uvnitř telefonu - opravit to nešlo. Mobil mohl být celou noc v nabíječce, přesto se nabil pouze na 70 až 80 procent. Rychlé vybíjení i v úsporném režimu (nevydržel ani den). Po deseti minutách hraní her se telefon zahřál až na 45 stupňů. Po roce jsem se rozhodla telefon vyměnit za Lenovo a ke značce Samsung se už asi nikdy nevrátím.

Petra 78 se vším, luxusní mazel, kterýho jsem měla už dlouho vyhlédnutého..... jako další plus hodnotím i dokoupené perfektně padnoucí bélé pouzdro typu "knížka" nenapadá mě nic....

Michal Čurda za tu cenu super telefon nic

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 91 %

(15 recenzí)