Samsung Galaxy S5

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2809598/samsung-galaxy-s5.jpg

    0

Zaznamenávání životních okamžiků Rychlé automatické zaostřování Vždy v centru dění Zaznamenávejte akci v reálném čase a bez jakéhokoli zaváhání! Rychlejší automatické zaostřování telefonu Galaxy S5 vám umožňuje snímat pohyb a akci, na kterou máte zaostřeno, takže vám už neunikne žádný důležitý okamžik. HDR (bohaté »

Recenze Samsung Galaxy S5

Jakub Kvalita displeje je vynikající, kamera fotí skvěle. Hlasitost repráku je průměrná, na rušnějších místech lze snadno přeslechnout zvonění. Výkon je vynikající, zvládá všechny aplikace bez lagů. Baterie vydrží asi dva dny.

Danuše Vyzkoušela jsem už několik modelů od Samsungu, ale tento je bezkonkurenčně nejlepší. Baterie vydrží bez problému celý den a když už dojde na nabíjení, je velmi rychlé. Procesor je vysoce výkonný.

Daniel M. Kamera je skvělá, už fotím jen mobilem. Výdrž baterie jsem několikrát testoval. Poprvé při normální zátěži (emaily, internet atp.) - vydržela 14 hodin a pořád zbývalo 52%. V druhém testu jsem navíc sledoval filmy a po 14 hodinách byla baterie na 35 %. Při třetím jsem mobil nastavil jako hotspot a streamoval 3 filmy, hudbu a po 10 hodinách byla baterie na 15 %. Takže celkově jsem výdrží baterie velmi mile překvapen.

Radek Dadák Displej je velký, dobře se na něm píše. Kamera je absolutně vynikající, má 16 Mpx a fotí perfektně. Baterie vydrží přibližně dva dny. Mobil je výkonný. Nemám co vytknout.

Jitka Mobil se ovládá opravdu hodně jednoduše, výdrž baterie je skvělá. Rozlišení displeje je vynikající, obraz je ostrý a čtení knih je na tomto mobilu radostí.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 90%

(20 recenzí)