Samsung Galaxy Y Duos

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1821778/samsung-galaxy-y-duos.jpg

    0

Hybridní duální komunikátor Půvab hybridního mobilního telefonu se dvěma kartami SIM spočívá ve stahování dat pomocí připojení 3G, zatímco si povídáte nebo píšete zprávy SMS na druhé lince – v hybridním režimu lze tyto činnosti provádět současně. Vyberte si nejlepší cenové tarify podle toho, jak chcete oba účty »

Recenze Samsung Galaxy Y Duos

mrazik cena složitost

Telefon mám 8 měsíců. Jsem spokojená. Fotky při dobrém světle jsou pěkné, při horším osvětlení většinou jen dostačující na práci. Obě SIM jedou v pohodě, žádné vypadávání jsem nezaznamenala. Video přehrává slušně. Wi-fi příjem je dobrý. Blootoot se spáruje v pohodě. Baterie vydrží 1-2 dny (4 když ho na noc vypnu). Chybí mi pár věcí o kterých jsem při koupi netušila, že je budu potřebovat. Telefon netvrdil, že je má. Chyběli mi sluchátka, dokoupila jsem (nebyly součástí balení). Automatické doostřování a přisvětlení foťáku by mi usnadnilo život. Po instalaci avastu a sipdrod se celý zablokoval. Vyřešilo to tovární nastavení a návrat k původním programům.

pip za tu cenu je myslím dobrá volba. mám ho 2 týdny, zatím bezproblémový chod dvou sim

kuzma16 Abych se vyjádřil,kupoval jsem ho proto že má použití na 2sim karty.Vynikající používání na nastavení volajícího(nejen obrázek,melodie popř.animace),dobré použití aplikací,aktualizování softwaru při připojení na internet,okamžité nastavení fotografu.videokamery.Doplnění aplikací Samsung apps. pro další používání mobilu.Supr použití free Wifi,takže můžu kdekoliv být na netu. Tady nemám co napsat

čochtan se vším mimo slabé baterie slabá baterie

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(5 recenzí)