Samsung S5360 Galaxy Y

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1950518/samsung-s5360-galaxy-y.jpg

    0

GALAXY Y nijak nevybočuje z obvyklých rozměrů lowendových Androidů, necelých 100 gramů a 104 × 58 × 12 milimetrů jsou zcela běžné parametry telefonů. Hlavním ovládacím prvkem je displej s třípalcovou úhlopříčkou. Je kapacitní s pohotovou odezvou. Procesor v Samsungu pracuje na frekvenci 832 MHz a u paměti RAM »

Recenze Samsung S5360 Galaxy Y

Zdenka (Brno) spokojenost, mobil má základní postačující věci, pro začátečníka s dotykovým mobilem, jako jsem já: dobré!! PS: v krabičce byla mj. i 2 G karta + 4 náhradní kryty různých barev k zakoupené šedé (stříbrné) ;-) zatím ok!

Kika Syn je celkově s telefonem velmi spokojený ..

Zdeněk Za celkem málo peněz slušné programové výbavení. Zatím funguje vše jak má. Celkem jsem s mobilem spokojený. Slabší výdrž baterie.

sislakovic jseem spokojen s ovladatelnosti telefonu a jako začátečník s androidem sem si na něj rychle zvyknul , vcelku vynikající ovládaní , kvalita materialu těla telefonu je na vyšší úrovni a skvělá grafika . mohli dodat bateri s vyšší kapacitou

bj Vše funguje jak má - telefonování, zprávy, internet, GPS, Skype, přehrávání videí i hudby, Tv, iRadia, čtení knih, překlad textů atd..... Pro maximální možný komfort využívání je vhodné některé originální nainstalované programy nahradit lepšími a rovněž doplnit programy další. Fotky jsou slabší, ale jedná se o mobil, ne fotoaparát, takže srovnávat ho se zrcadlovkou není na místě.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 85%

(12 recenzí)