Samsung S5610

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742214/samsung-s5610.jpg

    0

Mobilní telefon Samsung GT-S5610 je skvělý sociální nástroj a ideální mobilní společník, ať trávíte čas se starým kamarádem nebo slavíte narozeniny s celou partou. Je vybavený pokročilým fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů, který vám umožní zachycovat vaše vzácné okamžiky a promění je na vzpomínkové momentky, o »

Recenze Samsung S5610

Zdeňka Farská snadné ovládání, velmi dobrý foťák je trošku větší, zadní kryt je příliš lehce odělitený (při drobném nárazu vypadává a s ním i baterie ....)

lilian vodníková ok když spadne z deseti cm tak se hned oddělá kryt a vypadne baterie

sima je v pohodě dlouho vydrží , pěkně vypadá a ovládá se v upomínkách nelze psát T9 a kopírovat si text...jako lze u nokie ...jinak ok

Martin Potřeboval jsem nový telefon a dotykový mi nevyhovuje, proto jsem hledal jednoduchý mobil a hlavně tlačítkový s dobrým foťákem. To mi tento stoprocentně umožňuje. Foťák super, ovládání taky dobrý. Prostě doporučuji. Nevýhoda je jen zamykání jedním tlačítkem, zatím se mi telefon, který většinou nosím v kapce, sám nezapnul. No a nejde nastavit delší automatické zamykání. Zamyká se asi po 10vteřinách, takže když píšu sms a na chvíli se zastavím, tak se mi zamkne. Proto automatické zamykání mám vypnuté.

Standa jsem spokojený s designem telefonu ovládání je jednoduché ocenil jsem i velikost displeje k telefonu jsem nedostal žádné příslušenství jen nabíječku a paměťovk, tu jsem si přikoupil

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(29 recenzí)