Samsung S5611 VE

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3298930/samsung-s5611-ve.jpg

    0

Zaznamenávejte svůj stylový společenský život. - Zachycujte okamžiky pomocí fotoaparátu s rozlišením 5 megapixelů - Modernizovaný klasický design - Pohodlné používání sociálních sítí díky službám ChatON a Social Hub - Technologie Push E-mail a Active Sync Mobilní telefon Samsung GT-S5610 je skvělý sociální nástroj a »

Recenze Samsung S5611 VE

lucie Nejvíce mi vyhovují tlačítka,dobře se s níme píše a celkově s telefonem manipuluje. Je lehoučký,dobře se drží v ruce. Mp3 přehrává suprově. Sms jsou dobře rozdělené příchozí a odchozí.. Nevyhovuje mi foták v telefonu,fotí moc pomalu a při přiblížení fotky je fotka rozmazaná. Také mi nevyhovuje,když se píše sms zpráva jsou tam snad 3 tlačítka, na které když omylem tuknu hned se sms odešle!!

Hanka Pražanda Doporučuji všem, kterým nevyhovují dotykové telefony. Příliš stručný návod.

Slávek Přijatelná cena Ke kontaktům jde přidat foto volajícího a když volá tak je vidět Při odstraňování se už neptá a odstraní

Josef Roško Jednoduchost ,snadna ovladatelnost,vzhled. Malá chybička-není rychla volba.

pavho Velký kvalitní displej. Překvapivě dobrý foťák. Výdrž baterie. Zadní kovový kryt. Skvělý poměr cena x kvalita. Jako klasický TLF je OK! Návod k obsluze, nedostatečný popis jednotlivých funkcí. Některé funkce a vychytávky si musíte "najít" sami.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 77%

(8 recenzí)