Sony Ericsson Xperia Mini ST15

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742192/sony-ericsson-xperia-mini-st15.jpg

    0

Sony Ericsson Xperia Mini Klíčové vlastnosti: -Reality Display s technologií Mobile BRAVIA Engine -Do rohů domovské obrazovky lze umístit až 16 aplikací -Facebook v telefonech Xperia Přátelé na dosah ruky Vyberte si - Android Market Jedete na výlet? Hledáte něco? Nebo si chcete jen odpočinout? Ze stránek Android »

Recenze Sony Ericsson Xperia Mini ST15

va Dostala jsem mobil jako dárek, takže jsem vůbec nebyla připravená na to, co to umí. První dojem: hrůza. Pořád po mně chtěl připojení na všechny možné aplikace, odsouhlasení ani nevím čeho. V návodu na netu jsem nerozuměla mnoha pojmům. Pak jsem si ale upravila plochu, vyházela nepotřebné widgety a nastavila dle svých potřeb a už jsme "kamarádi". Je HODNĚ variabilní a chce to čas, než si ho upravíte, aby vám vyhovoval. Srozumitelný návod je v mobilu. V Marketu si můžete i zdarma stáhnout další zajímavé funkce. Design moc pěkný, dobře se drží. Citlivá obrazovka, dobře se ovládá. Krásně fotí a umí video v HD kvalitě. Takže nakonec spokojenost :-) Pro někoho, kdo chce být pořád v obraze (počasí, email, Facebook, mapy, ...) tak super věc. - budík nezvoní při vypnutém mobilu - při zadání telefonního čísla, které už v mobilu mám, mi nenajde jméno. V Samsungu ta funkce byla a chybí mi.

J.R. Rozměry, poměr výkon/cena Výdrž baterie

Jin Velké množství funkcí, skvělý zvuk rádia, nádherná hračka Slabá baterie, nepřítomnost manuálu, nesnadné dohledávání určitého nastavení

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(3 recenze)