Sony Xperia M C1905

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2470822/sony-xperia-m-c1905.jpg

    0

Společnost Sony představuje další skvělý smartphone z řady Xperia. Je jím Sony C1905 Xperia M, která zaujme elegantním designem se skvělým hardwarovým zpracováním. Stejně jako u všech modelů Xperia, je i v tomto operační systém Android ovšem v nejnovější verzi 4.1. Jelly Bean. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, »

Recenze Sony Xperia M C1905

Miroslav Toman Je rychlý a ovládání citlivé. Má hezký design a zároveň je kvalitně zpracovaný. Je tenký a lehký, skvěle padne do ruky. Velikost interní paměti je dostačující mým potřebám, ale dá se samozřejmě rozšířit mico SD kartou až na 64 GB.

Eva Bartošíková Má dobré rozlišení displeje, lehce se ovládá i jednou rukou. Dotykový displej funguje v pořádku, dobře se na něm píše. Bohužel kvalita zvuku není nejlepší a navíc nehraje tak nahlas, jak jsem byla zvyklá u jiných mobilů. Výdrž baterie je velmi dobrá, pohybuje se kolem 2 dní při střední zátěži.

Tereza V. Mobil jako takový je výkonný, kvalita displeje je velmi dobrá. Zvuk je také kvalitní. Ale kvalita kamery je příšerná. I při focení na denním světle je znát velký šum na fotografiích a zaostření také nefunguje perfektně.

Standa S. Původně jsem chtěl dát hodnocení *** a to z důvodu, že není možné uložit aplikace na SD kartu, ale ve výsledku to ani není potřeba, interní paměť je dostatečná. Přední kamera je velmi nekvalitní, ale v podstatě ji nepoužívám. Zadní kamera je slušná.

Karel Macák Skvělý výkonný mobil. Asi jedinou nevýhodou je malá interní paměť (4 GB), což se ale samozřejmě dá vyřešit micro SD kartou.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 83%

(13 recenzí)