SONY XPERIA M4 Aqua

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3238231/sony-xperia-m4-aqua.jpg

    0

Xperia™ M4 Aqua Vodotěsný fotografický smartphone pro každého Získejte více – dva výkonné fotoaparáty, vodotěsné provedení a baterii s dvoudenní výdrží Dělejte vlny s 13MP fotoaparátem Tento vodotěsný* fotografický telefon je nabitý »

Recenze SONY XPERIA M4 Aqua

Karolina Příjemný vzhled, vodě i prachu odolný (vyzkoušeno), hlasitý reproduktor, poměrně rychlý, LTE, pěkné barvy, ale ve své podstatě srovnatelný s levnějšími telefony. Opravdu malá uživatelská paměť, která je z poloviny zaplněná systémem a další většinu zabírají předinstalované aplikace, které vesměs nelze odstranit ani přesunout na kartu bez rootu. Zbyde necelé 1 GB což je opravdu málo. Zatím jsem nenašla, jak nastavit, aby se stahované aplikace ukládaly přímo na paměťovou kartu, což je s tímto minimem prostoru velký problém. Fotoaparát je také spíše zklamáním. Od 13 Mpx bych čekala lepší fotky. Znovu bych si mobil určitě nekoupila.

Dominik nejhorší telefon,kterej jsem kdy měl. V jednom kuse zasekanej,všechno je problém.

Stanik Ti ostatní jsou idioti... Co by ctěli za sedm tisíc...

tom už nikdy sony

Martina čekala jsem lepší kvalitu fotoaparátu (rozmazané fotky pokud se osoba i mírně pohne v šeru. Blesk to nestíhá. V porovnání se Samsung X Cover 2 je Sony horší pro mne. Baterie vydrží málo (dodržela jsem první úplné vybití a úplné nabití, ikdyž nevolámmoc, vydrží den a něco) Zbytečně složité některé ovládání pro prostého uživatele (pokud má být odolný vodě a prachu, pak očekávám že jepro ty,kteří pracují v terénu a chci základní funkce ovládat jednoduše.....)

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 50%

(7 recenzí)