SONY XPERIA M4 Aqua

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3238231/sony-xperia-m4-aqua.jpg

    0

Chcete se svým telefonem fotit dokonalé snímky z cest, ne se o něj bát? Xperia M4 Aqua je odolný proti vodě a prachu, takže jej nezaskočí táboření pod širákem ani déšť. Klidně se s ním cvakněte na jezu, když vám neuplave. Potopit se s ním můžete do 1,5 metru (až na 30 min.). 13 Mpix fotoaparát je ideální pro momentky. Funkce Super Auto ho totiž nastaví podle aktuálních podmínek. Přední kamera s širokoúhlým objektivem je zase super na selfie. A baterie vydrží dva dny, takže skoro celý víkend.

Recenze SONY XPERIA M4 Aqua

Karolina Příjemný vzhled, vodě i prachu odolný (vyzkoušeno), hlasitý reproduktor, poměrně rychlý, LTE, pěkné barvy, ale ve své podstatě srovnatelný s levnějšími telefony. Opravdu malá uživatelská paměť, která je z poloviny zaplněná systémem a další většinu zabírají předinstalované aplikace, které vesměs nelze odstranit ani přesunout na kartu bez rootu. Zbyde necelé 1 GB což je opravdu málo. Zatím jsem nenašla, jak nastavit, aby se stahované aplikace ukládaly přímo na paměťovou kartu, což je s tímto minimem prostoru velký problém. Fotoaparát je také spíše zklamáním. Od 13 Mpx bych čekala lepší fotky. Znovu bych si mobil určitě nekoupila.

Dominik nejhorší telefon,kterej jsem kdy měl. V jednom kuse zasekanej,všechno je problém.

Stanik Ti ostatní jsou idioti... Co by ctěli za sedm tisíc...

tom už nikdy sony

Martina čekala jsem lepší kvalitu fotoaparátu (rozmazané fotky pokud se osoba i mírně pohne v šeru. Blesk to nestíhá. V porovnání se Samsung X Cover 2 je Sony horší pro mne. Baterie vydrží málo (dodržela jsem první úplné vybití a úplné nabití, ikdyž nevolámmoc, vydrží den a něco) Zbytečně složité některé ovládání pro prostého uživatele (pokud má být odolný vodě a prachu, pak očekávám že jepro ty,kteří pracují v terénu a chci základní funkce ovládat jednoduše.....)

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 50 %

(7 recenzí)