Sony Xperia Z1 Compact (D5303)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2568562/sony-xperia-z1-compact-d5303.jpg

    0

Jeden z nejvybavenějších smartphonů současnosti Sony Xperia Z1 se dočkává svého nástupce v podobě modelu Sony Xperia Z1 Compact, který ze svého předchůdce zachovává jenom to nejlepší, ale je v praktičtější velikosti. Těšit se tak můžete například na špičkový fotoaparát s vysokým rozlišením 20,7 MPix, kvalitní »

Recenze Sony Xperia Z1 Compact (D5303)

Martina Klímová Vynikající výdrž baterie, skvělý displej, vodotěsná konstrukce, vynikající fotoaparát, velmi rychlý procesor. To jsou ve zkratce klady smartphonu. Nutností je pořízení ochranné fólie, především kvůli šmouhám a otiskům prstů na displeji.

Romana Hrdličková Kvalitní vodotěsný smartphone se skvělým výkonem a velkou kapacitou paměti. Fotoaparát je velmi kvalitní (na to, že má pouze 7 Mpx, fotky jsou ostré a jasné). Nevýhodou je průměrný reprák, navíc zvuk není moc hlasitý.

Zuzana Velmi rychlý smartphone, výdrž baterie je vynikající. Design je jednoduchý a přesto působí kvalitním dojmem. Mobil perfektně padne do dlaně. Vynikající kamera, snímky jsou jasné a ostré. Displej je velmi citlivý i s ochrannou folií. Konstrukce smartphonu je velmi odolná, displej se ani po několikerém upuštění na zem nerozbil. Reprák je nekvalitní a produkovaný zvuk se zdá zkreslený.

Jaroslav Z. Konstrukce je z kvalitních materiálů, vysoce odolná a mobil je kompaktní, vodotěsný. Výdrž baterie je vynikající, obvykle více než 24 hodin. Foťák a jeho automatické nastavení je vynikající. Neýhodou jsou malá tlačítka pro zapnutí, ovládání zvuku a foťáku. Displej je náchylný na šmouhy, což se ale dá vyřešit zakoupením ochranné folie.

Josef Pikeš Zadní kamera je kvalitní (7 megapixelů). Mobil je rychlý, 2 GB RAM zvládně i graficky vysoce náročné hry. Výdrž baterie je skvělá - po celodenním používání (internet, hry, komunikace) obvykle zbyde až 30% baterie. Displej je kvalitní co do ovládání, jasu i použitého materiálu. Paměť se z 16 GB dá rozšířit micro SD kartou až na 64 GB. Kvalita rekráku/zvuku je průměrná, hudbu je lepší poslouchat se sluchátky. Přední i zadní kryt jsou odolné proti poškrábání.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(19 recenzí)