XIAOMI MI4

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3027134/xiaomi-mi4.jpg

    0
  • https://cdn.myshoptet.com/usr/www.kimgroup.cz/user/shop/orig/41065-1.jpg?5ac4d7d5

Čínská elektronika už dávno není synonymem pro laciné zboží. Důkazem je Xiaomi MI4, který si punc kvality opravdu zaslouží. Ať už jde o silný hardware, na kterém rozběhnete i ty nejnáročnější hry, nebo o kvalitní pětipalcový displej, Xiaomi MI4 je tou pravou volbou pro každého, kdo od svého telefonu očekává víc, než jen krabičku na volání a focení. Devízou přístroje je i výkonná baterie, která vám zaručí až dvoudenní výdrž bez potřeby hledat na cestách elektrickou zásuvku pro dobití.

Recenze XIAOMI MI4

pavel Na telefon se těším, na tu výdrž jsem zvědavý, na CZC píší, že "Při opravdu extrémním zatížení – sledování hodinového filmu, 20 telefonátech, několika SMS a MMS zprávách, cca tří hodin hraní her a více než 5hodinovém brouzdání na internetu prostřednictvím Wi-Fi, potřeboval telefon dobít po více než 40 hodinách, což je opravdu skvělý výsledek." To je masakr, nemusíte si kupovat za litra přenosnou nabíječku:)

Aleš Ještě neodzkoušeno,ale celkem pěkný design,kovový rámeček. Tenké postranní rámečky,spodní a horní v normě.Zpracování na dobré úrovni. Vyšší hmotnost,ale vzhledem ke kovovému rámečku ucházející.Zadní plast se snadno poškrábe a čočka fotoaparátu by mohla být zapuštěná,aby nedošlo k poškrábání.Nabíječka je bílá a kabel je černý.Trochu to bije do očí.Největší mínus je absence paměťových karet.

Neznámý vzhledově i funkčně výborný. zatím nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen XIAOMI MI4

Filtrovat:

Hodnocení produktu 93 %

(6 recenzí)
  • výdrž baterie minimálně dva dny

  • vzhledově i funkčně výborný.

  • Ještě neodzkoušeno,ale celkem pěkný design,kovový rámeček. Tenké postranní rámečky,spodní a horní v normě.Zpracování na dobré úrovni.